Chceš študovať a pracovať v Austrálii?

Nezáväzný pokec s IP Ti ušetrí množstvo času, ktorý by si trávil hľadaním na internete. Z Austrálie máme super zážitky, radi sa o ne podelíme!

Sme austrálska študentská agentúra so zastúpením v 13 krajinách sveta.

Máme vyše 23 ročné skúsenosti a viac ako 50 000 spokojných klientov.

Našim cieľom je pomôcť našim klientom splniť svoje sny a zažiť neopakovateľné zážitky pri štúdiu v zahraničí. Viac info získaš na: www.australiainfo.sk

Napíš nám!

Prečo ísť do Austrálie s Information Planet? 

Naše služby pred odletom 

👉Poradíme Ti a zastrešíme celý proces od chvíle, kedy sa rozhodneš odísť až do chvíle, keď dorazíš do cieľovej destinácie.

 

👉Po celú dobu budeš mať svojho osobného poradcu (Educational Planner), ktorý má osobné skúsenosti so životom a štúdiom v Austrálii.

 

👉Postaráme sa o všetky potrebné náležitosti (zápis na štúdium, víza, ubytovanie, poistenie...).

Naše služby priamo v Austrálii 

👉Uvítacie stretnutie s našimi poradcami na jednej z našich 7 pobočiek v Austrálii


👉Pokiaľ nás budeš potrebovať, môžeš sa na nás kedykoľvek obrátiť či už osobne alebo telefonicky.


👉Ponúkame spoločenské akcie a workshopy (daňové poradenstvo, pracovné semináre, rekvalifikačné kurzy...). Staneš sa súčasťou našej Information Planet rodiny. 

Čo o nás hovoria naši klienti? 

V prvom rade by som chcel poďakovať ľuďom z IP za skvelý prístup a pomoc pri naplnení sna. Ich servis bol na vysokej úrovni či to bolo na Slovensku alebo v Austrálii.


Nemali problém odpovedať na všemožné otázky a boli vždy nápomocní či už pri osobnej konzultácii alebo elektronickej prostredníctvom e-mailu.


Preto určite odporúčam všetkým, ktorí si chcú splniť sny nech kontaktujú Team z IP a nebudú ľutovať skvelý prístup a ľudské jednanie

Peťo, Sydney

Len som sa chcela ešte raz za všetko veľmi pekne poďakovať... naozaj ste toho pre mňa spravili veelmi veľa a nedokážem sa za to zavďačiť, takže aspoň takto elektronicky ĎAKUJEM :)


Je to tu nádherné, krásne, obrovské a ešte stále sa mi tu darí strácať...:)

našťastie na dome je niekoľko ľudí, na ktorých sa môžem v prípade núdze obrátiť, ako aj Renátka v Information Planet, ktorá mi so všetkým pomáha :)


Veľká vďaka za všetko, nech sa vám darí aj naďalej!

Mima, Sydney

Chceli sme sa vám všetkým veľmi pekne poďakovať za spoluprácu, snahu, pomoc s tvorbou motivačných listov, víza, skvelý osobný prístup počas prípravy cesty do Austrálie.


Ste skvelí a odporúčame vás všade, všetkým kamarátom, lebo počas takejto zmeny života je kamarátsky nadštandardný prístup niečo, čo človeka veľmi povzbudí na ceste za jeho snami. Barbie a Matej, Brisbane

2019 © Information Planet Slovakia - Let's change your life together!