Štúdium a práca v AmerikeChceš ŠTUDOVAŤ v Amerike a nevieš ako na to? V INFORMATION PLANET Ti s tým radi pomôžeme, či už je to výber jazykového kurzu, štúdium na strednej škole alebo štúdium na univerzite.Chceš PRACOVAŤ v Amerike a zažiť pravý Work experience? V tom prípade tu pre teba máme v ponuke Summer Work and Travel, zaujímavé platené pracovné stáže a výmenný program pre učiteľov!Viac info nájdeš na www.studiumvamerike.sk


Dohodni si s nami nezáväznú konzultáciu o štúdiu alebo práci v USA!

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE INFORMATION PLANET?

Sme súčasťou globálnej siete INFORMATION PLANET so sídlom v Austrálii a máme viac ako 20 ročné skúsenosti a 50 000 spokojných klientov. Pôsobíme v 13 krajinach sveta s 54 kanceláriami.


Našim cieľom je pomôcť našim klientom splniť svoje sny a zažiť neopakovateľné zážitky pri štúdiu v zahraničí

AKO SÚ SPOKOJNÍ NAŠI KLIENTI ?

"Za mňa, žije sa mi tu ako v raji.. teplo pláž každý deň, ľudia sú milý, spokojní a pokojní :D 


Ubytovanie u Margo je to najlepšie z pomedzi všetkých našich známich z j1 visa účastníkov. Všetci sa tlačia na izbách, len my máme luxus.


V práci robíme Front Desk Agentov, máme skvelých kolegov, sú s nami spokojní.. ja mám rád všetko v práci, až na zdvíhanie telefónov. Ale celkovo svoj progres v angličtine hodnotím pozitívne. "

DANIEL

Work & Travel TEXAS

,, Školu som už skončila pred pár týždňami a teraz si ešte užívam Miami a hlavne more kým som ešte tu.


Mala si pravdu nakoniec to naozaj zbehlo rýchlo a znie to aj pre mňa neuveriteľne ale celkom som si zvykla na to prostredie a trošku mi to tu aj prirástlo k srdcu.."

LUCIA

Jazykový pobyt MIAMI


,,Naozaj je to tu skvelé, naozaj sme to nečakali, že tu budeme až tak prijatí. Všetko sa akosi deje a funguje to, asi to neviem korektne popísať slovami, ale je to tu ozaj fajn.


 A ďakujeme za všetko čo si pre nás urobila pred odletom, cítili sme sa ozaj exkluzívne :)."

JAKUB

Work & Travel TEXAS


Mám záujem o viac info

2019 © Information Planet Slovakia - Let's change your life together!